2012-04-23

W kolorach

    Pierwsza kolorowa praca, to okładki albumu, który tworzy moja kuzynka, w środku, jak sam tytuł wskazuje, są zdjęcia jej synka- Szymka. Jest kolorowo i "potwornie", w końcu małe dzieci, to słodkie potworki :)Użyłam papierów głownie ILS, a Potworki to oczywiście TSC:


    Druga praca to notes, w którym będą, a właściwie już są, zapisane powiedzonka pewnego kawalera. Praca ta nie jest już tak kolorowa, właściwie wygląda na trochę wyblakłą, a to dlatego że ma prezentować się, jak skarb znaleziony gdzieś na strychu, stąd też poszarpane i potuszowane brzegi. Użyłam papierów ILS oraz CraftHouse:Dziękuję za uwagę :*

8 komentarzy:

 1. Super prace:) pozdrawiam niebiesko:)

  OdpowiedzUsuń
 2. strasznie podoba mi się ten tytuł "Gustaw mówi",mogę podpatrzeć :) Wspaniałe prace...a co do dzieciaczków,to masz rację- w moich dzieciach często budzą się takie potworki :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Chimerku, cóż by powiedzieć by się nie powtarzać. Notes wygląda zjawiskowo. Niby delikatny, a jednak z pazurem :) - podoba mi się bardzo. Oczywiście Twoje mazajki to główna atrakcja na okładce.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wspaniałe, wiosenne kolory :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne prace! Gustawowy notes mnie po prostu rozwalił :D

  OdpowiedzUsuń
 6. wow, ale kolory, nie poznaję twoich prac! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Pierwszy megaenergetyczny (pasuje idealnie), drugi za to bardzo fajne retro :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wygląda super :). Pierwsza praca bardzo energetyczna i wesoła :D. Idealna do temat dziecięcego :). Notesik również bardzo mi się podoba, super obrysowałaś - dodaje to charakteru ;). Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń