2017-08-10

8. urodziny

Dzisiaj wyjątkowy dla mnie dzień, a to dlatego, że osiem lat temu mój blog pojawił się w sieci. Z tej okazji chciałabym się z Wami, podzielić skromnymi cukierkami urodzinowymi. Na razie niestety mogę poczęstować tylko jedną osobę, ale jak kiedyś będę sławna i bogata, a może tylko bogata, obdaruję każdego ;)


Jeśli  macie ochotę się poczęstować, piszcie śmiało, na komentarze czekam do 10.09.2017 r., później los wybierze jedną osobę, do której polecą wyżej widoczne skarby.

Dziękuję za uwagę :*

18 komentarzy:

 1. Wszystkiego najlepszego dla Twojego bloga z okazji urodzin!! A dla Ciebie mnóstwa cudownych prac!!!!!!!!!
  Oczywiście ustawiam się w kolejeczkę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow! 8 lat to piękny wiek (w blogowej sferze;-)) Gratuluję i życzę Ci głowy pełnej pomysłów i niesłabnącego zapału w ich realizacji! Z przyjemnością dołączę do Twojego losowania cukierasów. Prezentują się pysznie! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. 8 lat to już trochę jest :)
  Gratulacje i oby tak dalej! Oby pasja i chęci były dwa razy takie jak teraz :)
  Fajne candy zawsze mnie ciekawiły te rurki i foremki na kartkach innych, może uda się je wykorzystać u siebie :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję tyyyylu lat blogowania :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek bloga , aby każdy nowy dzień był pełen optymizmui zapału do dalszej twórczej pracy. Chętnie ustawiam się w kolejce po słodkości :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kochana Moja !! To już normalnie kawał czasu!! Serdecznie Ci gratuluję Blogowych urodzinek! :* Wszystkiego Naj Naj Naj ! I oczywiście usatwiam się w kolejce za tymi cudeńkami :* Buziaczki Kochana :*

  OdpowiedzUsuń
 7. 8 lat??? Podziwiam i zazdroszczę takiego stażu :) no i oczywiście życzę Ci i slawy i bogactwa i żeby blog przez jeszcze długie lata dawał Ci frajdę i pokazywał piękne prace :) a ja się szybciutko ustawiam do kolejeczki po te cudeńka :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ale ten czas leci! Asiu gratuluję Ci wytrwałości, świetnych pomysłów i pięknych inspiracji, które pokazywałaś nam przez ostatnie osiem lat. Życzę Ci, by kolejne lata były dla Ciebie równie twórcze, by wena nigdy Cię nie opuszczała i byś zawsze znajdowała czas na realizację swoich pomysłów. :*
  Oczywiście z przyjemnością zgłaszam się do zabawy z nadzieją, że to i właśnie przypadną te urodzinowe cukieraski. pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Asiu to i ja gratuluję i życzę kolejnych 8lat :) ustawiam się do zabawy :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Piękna rocznica - gratuluję! Życzę kolejnych twórczych lat i wieeeelu pięknych inspiracji! I oczywiście ustawiam się w ogonku chętnych na te piękne przydasie :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratuluję takiego pięknego blogowego wieku. Super jest po latach stwierdzić , że odwaliło się kawał dobrej roboty. Ustawiam się w koniuszku i liczę na szczęście

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratuluję rocznicy!
  Już patrzę gdzie, kiedy i jak mogłabym wykorzystać przydasie od Ciebie, oczywiście zapisuję się ;-)

  OdpowiedzUsuń
 13. Chimerko, gratulacje serdeczne! Życzę Ci kolejnych lat tak pięknych inspiracji. :* Oczywiście ustawiam się w kolejce :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Gratuluje.wytrwalosci.w.blogowaniu,zycze.dalszych.owocnych.lat.blogowania.i.staje.w.kolejce,pozdrawiam.cieplo

  OdpowiedzUsuń
 15. Gratuluje takiej wytrwałej rocznicy:) i oczywiście staję w kolejce. Przy okazji zapraszam do siebie do podobnej zabawy:).

  OdpowiedzUsuń
 16. Gratuluje rocznicy! Życzę kolejnych jeszcze okrąglejszych. I zapisuję się w kolejkę po te cudeńka;)

  OdpowiedzUsuń
 17. 8 lat ! To szmat czasu - gratuluję :)
  Z chęcią stanę w kolejce po szczęście :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Przez te moje blogowe zaległości spóźniłam się na takie cukierasy!

  OdpowiedzUsuń