2012-07-15

Z Chatki

  Kolejne papiery, które całkowicie mnie zauroczyły, to Chatka na Weekend Latarni Morskiej. Już żałuję, że na zlocie kupiłam ich tak mało, ale przynajmniej będzie pretekst do kolejnych zakupów, tylko najpierw w jakiś magiczny sposób musi napełnić się moje konto ;) Pierwsza praca z Chatki to kartka, która powstała z okazji urodzin forum Pracownia OTWARTE!. Zrobiłam ją z papierów Papermanii i Latarni Morskiej- Chatka na Weekend - Zasłonka. Dodałam kilka różyczek z WOC, wycinanek z maszynki, perełkę oraz stempel Lemonade:


   Następna kartka, to ślubna kopertówka z "wkładką". Powstała z dwóch papierów: Latarni Morskiej- Chatka na Weekend- Zasłonka i ILS- La Maison Rose. Dodałam kilka kwiatków, głównie Primy i WOC, troszkę wycinanek z maszynki, koronkę oraz stempel Lemonade:  W środku znajduje się tzw. wkładka na życzenia, tutaj użyłam tych samych papierów, dodałam obrazek z sieci i kawałek taśmy samoprzylepnej:


Życzę wszystkim miłej niedzieli, a sama uciekam na kort :)

Dziękuję za uwagę :*

6 komentarzy:

 1. cudowne te karteczki, są takie delikatne. cudowny sposób znalazłaś na wykorzystanie tych papierow. ja nie byłam do nich przekonana, ale jak widzę jakie cuda z nich powstały to żałuje :P też żałuję że pewnych rzeczy na zlocie nie kupiłam, ahh, ale mądry Polak po szkodzie. poza tym możnaby wykupić wszystko tylko gdzie znaleźć niekończące źródełko pieniędzy :PP pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne kartki - kopertówka z wkładką mnie zauroczyła totalnie :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Z tego co wiem, ktoś tu na brak weny narzeka hahaha :) - mówiłam że nie wierzę.
  Pięknie wykorzystałaś te papierki, oj pięknie. ja tez na zlocie połowy rzeczy nie kupiłam haha, ale upał dał się naprawdę we znaki. ;p - teraz już wiem, że "Tropiki" nie dla mnie. ;p

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie połączyłąs i wzory i kolory

  OdpowiedzUsuń
 5. Pierwsza jest śliczna.
  Wszystko z resztą u Ciebie jest piękne:)
  Pozdrawiam cieplutko:)
  Buziole

  OdpowiedzUsuń
 6. Całkowicie zapomniałam o tych papierach! Leżą sobie jeszcze niepocięte, a takie cuda z nich można zrobić. Piękne kartki :)
  A drzewko, o które pytałaś, to stempel z tego zestawu: http://scrapki.pl/darkroom-door-stemple-wilderness-vol1-p-1659.html
  ja swoje wygrałam, ale widzę, że niestety są dość drogie :(

  OdpowiedzUsuń