2015-09-08

Kwiatowe zapiski

Od kilku miesięcy chodził za mną kwiatowy notes z murkiem w tle. W końcu się zebrałam i urzeczywistniłam swój pomysł, który w postaci fizycznej wygląda tak:


Przez maskę nałożyłam pastę strukturalną, dzięki czemu w tle "wyrósł" mi uroczy murek:


Skład: papiery Prima, maska z Agaterii, Distressy, kwiaty WOC, pasta strukturalna oraz wycinanki z BSa i dziurkacza.

A może ktoś ma ochotę przygarnąć ten notes? Do 15.09. czekam na komentarze od osób, które chciałyby stworzyć mu nowy, ciepły dom.

Dziękuję za uwagę :*

15 komentarzy:

 1. Ja chcę, ja chcę :D jest wyjątkowy :D taki cudowny romantyczny i w świetnych kolorach ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Chętnie stworzę mu ciepły, miły domek, tym bardziej, że nie mogę zabrać się za swój.... też za mną łazi pewien notes ;) a Twój jest śliczny i w takim fajnym klimacie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny! Taki ciepły i jesienny. ;) I z wielką chęcią bym go przygarnęła. :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale rewelka! Te pasy i te róże...cudowne retro klimaty. Oczywiście mój domek ciepły czeka;) bardzo fajnie byłoby mieć coś od Ciebie:)) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. jest po prostu tak elegancki, tak dostojny, że aż brakuje słów! on ma tę moc zdecydowanie, że aż po prostu wow! wiesz co ja myślę ? :D że każdy chciałby go przygarnąć, oczywiście - JA TEŻ! :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Idealny. Cudnie dopasowane jest tu wszystko - kolory, kompozycja i murkowa faktura. Moje aktualne nastroje też idealnie do niego pasują, ale chyba nie chcę o nich pisać... Taki notes powinien trafić w ręce, które wykorzystają ten potencjał :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja też chętnie przygarnę. Jest cudny. Byłoby mu u mnie ciepło bardzo ;-) ;-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wyszedł superowo!! Uwielbiam tą maskę!!!

  OdpowiedzUsuń
 9. Notes wygląda świetnie. Podoba mi się klimat jaki uzyskałaś poprzez połączenie murku z czernią i beżami okraszonymi brązem. Trochę vintage, trochę mrocznie, indywidualnie i dla siebie. Bardzo mi się podoba.

  OdpowiedzUsuń
 10. Rewelacja! Taki bardzo wymowny. Ja stoję w kolejce, choć w szczęście nie wierzę, ale nie będę sobie potem pluć w brodę. Bo trzeba próbowac ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Strasznie podoba mi się takie połączenie kolorystyczne, ale na tym notesie jest totalna bomba cudowności!
  Jeszcze ten murek z pasty w tle, no cudo! :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Wyszedł po prostu doskonale! Ale wcale się nie dziwię, skoro pomysł się tyle naczekał na realizację ;) ogromnie mi się podoba i bardzo żałuję, że się tyle (aż wstyd o tym mówić!) spóźniłam na rozdawajkę! ;)

  OdpowiedzUsuń