2014-05-25

W ramce

Ostatnio wdrapałam się na moje scrapowe poddasze i stwierdziłam, że skleję coś bez mediów. Jak widać poniżej, nie udało się, chyba za bardzo kocham mgiełki ;) 

 

Tekturową ramkę zafarbowałam mgiełką i umieściłam w niej kilka dodatków:
Skład: papier UHK Gallery, mgiełki (ta, ta i ta), primowy kwiat, tekturka Anemone, Distressy, wstążka, wycinanka z BSa, stempel z Agaterii oraz dodatek z masy MS.

Dziękuję za uwagę :*

14 komentarzy:

 1. I towarzystwo mgiełek służy Twoim pracom- pięknie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Skąd ja znam tę miłość :) Śliczna :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Z mgiełkami to ty się nie rozstawaj! :)) Pięknie Ci wyszła. ;))

  OdpowiedzUsuń
 4. Jest śliczna. :)
  Jak zawsze zachwycasz nas rewelacyjnie użytymi mediami. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniała karteczka...uwielbiam Twoje prace...Serdecznie i ciepło pozdrawiam -Peninia

  OdpowiedzUsuń
 6. Twoje kartki bez mediów to jak człowiek bez ręki ;D Uwielbiam Twoje prace! Karteczka ma piękne kolorki i świetne dodatki... Cudo :)

  OdpowiedzUsuń
 7. He he he, może spróbuj jeszcze raz ;) Choć w sumie nie wiem, czy musisz zrobić coś bez mgiełek, skoro tak pięknie umiesz je wykorzystywać na swoich pracach. Może raczej napiszę - więcej, więcej mgiełek :)
  Świetne kolory!

  OdpowiedzUsuń
 8. a Chimerka znów śliczności tu ma :) ja jak sobie założę, że bez mediów to i tak po chwili już o tym zapominam i brykam mediowo :) choć coś tam mi się zdarzyło tylko z gessem i tuszem, ale to bardzo się powstrzymywałam ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Pięknie mediujesz, karteczka wygląda na prawdę przebojowo- od pięknego tła aż po najmniejsze dodatki. Po prostu wygląda świetnie :)

  OdpowiedzUsuń